MAC Akademia – teraz szybciej odszukasz materiały

Apr 6, 2021

Wiemy, jak czas jest ważny, gdy trzeba odszukać materiał pomocny w prowadzeniu zajęć. W odpowiedzi na potrzeby nauczycieli ułatwiliśmy wyszukiwarkę materiałów w serwisie MAC Akademia. Zapraszamy do jego nowej wersji.

W MAC Akademii w łatwy sposób odszukasz materiał wybierając poziom edukacji, nazwę cyklu, na którym pracujesz lub przedmiot oraz klasę/wiek twoich uczniów. W nowej wersji serwisu możesz teraz pobrać materiał dydaktyczny z listy lub wyszukać go ze spisu kategorii widocznego po lewej stronie.

MAC Akademia – twoje źródło metodyki, teraz w nowej odsłonie!

Akademia MAC to miejsce stworzone z myślą o nauczycielach. Publikujemy w nim tu dodatkowe materiały dydaktyczne: wszystko to, co można wykorzystać w codziennej pracy w szkole. Biblioteka akademii zawiera programy nauczania, plany wynikowe, rozkłady materiału, scenariusze lekcji, testy i sprawdziany, karty pracy, publikacje on-line, prezentacje cyklowe, pliki muzyczne, programy komputerowe i e-podręczniki. Akademia MAC to nie tylko materiały wspierające warsztat pracy nauczyciela, ale też źródło inspiracji oraz miejsce zdobywania dodatkowej wiedzy o świecie.

Pamiętaj, dostęp do szerokiego zbioru wartościowych materiałów metodycznych otrzymują nauczyciele pracujący w oparciu o publikacje  MAC Edukacja! Warto być razem!

Zastanawiasz się nad wyborem naszego wydawnictwa – skontaktuj się z naszym konsultantem oświatowym w Twoim regionie! Do zobaczenia w MAC Akademii.

Pobierz instrukcję korzystania z MAC Akademii