O Nas

Grupa MAC S.A. niezmiennie od 35 lat dostarcza kompleksowych rozwiązań dla placówek oświatowych.


Silne fundamenty

Untitled-1-02.png

Od ponad 35 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w drodze na edukacyjny szczyt, wydając podręczniki, ćwiczenia oraz materiały edukacyjne i metodyczne.

Untitled-1-01.png

Jesteśmy blisko nauczycieli i dyrektorów – 130 konsultantów w całej Polsce służy pomocą i radą.

Untitled-1-03.png

Jesteśmy liderem wydawniczym w segmencie wychowania przedszkolnego

Untitled-1-04.png

Ponad MILION dzieci w całej Polsce uczy się, korzystając z podręczników Wydawnictwa MAC Edukacja.

Untitled-1-05.png

Jako jedyni na rodzimym rynku edukacyjnym posiadamy kompleksową ofertę dla żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. W naszej ofercie znajduje się ponad 1200 produktów.

Untitled-1-06.png

Realizujemy duże projekty unijne: m.in. program „Twoja wiedza - Twoja przyszłość”, projekt „Szkoła TIK na TAK”,

Stale się rozwijamy

Nie osiadamy na laurach i wciąż pniemy się w górę. Autorzy naszych podręczników to cenieni eksperci, a nasze publikacje zdobywają liczne nagrody w konkursach edukacyjnych.

Aby stale pomagać dyrektorom, nauczycielom i dzieciom sięgamy po nowoczesne technologie. Jesteśmy dla Państwa obecni w największych portalach społecznościowych, gdzie dzielimy się wiedzą i stale oferujemy nowoczesne rozwiązania.

Nasz zespół to specjaliści, którzy doradzają Państwu z siedzib naszej firmy w Kielcach i Warszawie. Stale rekrutujemy najlepszych w branży, bo wierzymy, że podstawą każdego sukcesu są ludzie.

Szeroka oferta

Nasze ponad 35-letnie doświadczenie uczy nas, że edukacja nigdy nie stoi w miejscu. Idąc w ślad za ciągle rozwijającą się szkołą proponujemy nauczycielom nowoczesną, kompleksową i bogatą ofertę produktów do żłobków, przedszkoli i szkół.

Wśród setek naszych produktów znajdują się podręczniki, ćwiczenia, materiały dydaktyczne, ale także sprzęt multimedialny, oprogramowanie do zarządzania placówkami czy meble i wyposażenie dla placówek.


Nasze marki:


Nasz rodowód:

AMBASADOR MARKI MAC

 

Dr Aleksandra Piotrowska jest uznanym psychologiem dziecięcym o specjalizacji szkolnej, wykładowczynią Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

 

Historia Grupy MAC S.A. sięga 1989 r., kiedy to w Kielcach dr Czesław Cyrański wraz ze swoimi synami, Mariuszem i Adamem, założyli oficynę wydawniczą MAC Edukacja. To właśnie od pierwszych imion jej założycieli – Mariusza, Adama i Czesława – pochodzi nazwa popularnego wydawnictwa – MAC, którą wymawiamy po polsku mac (nigdy mak).

W ciągu 35 lat małe, rodzinne wydawnictwo przerodziło się w jednego z największych wydawców edukacyjnych w Polsce, będące dzisiaj liderem w wychowaniu przedszkolnym i jednym z liderów w edukacji wczesnoszkolnej.

Pomimo długiej historii i licznych zmian w branży edukacyjnej, wydawnictwo nadal pozostaje rodzinną firmą ze 100-procentowym polskim kapitałem. Sukces wydawnictwa został dostrzeżony i nadal zwraca uwagę mediów i środowiska. W 2019 roku otrzymaliśmy takie nagrody, jak: wyróżnienie w konkursie „Orły” tygodnika „Wprost”, „Gazelę Biznesu” dziennika „Puls Biznesu” czy „Świętokrzyski Diament” w uznaniu za tworzenie miejsc pracy dla mieszkańców regionu.

W 30-lecie rozpoczęcia polskiej transformacji otrzymaliśmy w Warszawie z rąk redaktora naczelnego dziennika „Rzeczpospolita” cenne wyróżnienie w uznaniu za rozwój naszej firmy. Znaleźliśmy się w wyjątkowym gronie „30 polskich firm na 30-lecie” dziennika.

#wybierajpolskieprodukty – Dziękujemy!

POLSKI WYDAWCA

 

Na okładkach naszych publikacji posługujemy się logo Polski Wydawca od 1989 r. Symbol pełni funkcje wizerunkowe, podkreśla rzetelność i profesjonalizm polskiej marki. Jako firma rodzinna jesteśmy dumni ze 100% polskiego kapitału i mamy nadzieję, że świadomy wybór produktów polskich marek i patriotyzm konsumencki jest ważny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów.

 


Dr Czesław Cyrański i Adam Cyrański - założyciele wydawnictwa
 
 Prezes Wydawnictwa MAC Edukacja Grzegorz Kowalski odbiera nagrodę tygodnika Wprost