Szanowni Państwo,

wybór idealnych podręczników i zeszytów ćwiczeń to klucz do komfortowej pracy i kompleksowego podejścia do nauczania. W tym roku ponownie staniecie Państwo przed tą fundamentalną decyzją. Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą najlepszym rozwiązaniem. Przygotowaliśmy sprawdzone materiały, ciekawe narzędzia i nowości dydaktyczne, które zostały stworzone we współpracy z ekspertami.

Wydawnictwo MAC Edukacja opracowało ofertę w pełni dostosowaną do wymagań MEN, uwzględniając przy tym wytyczne dotyczące kwot dotacji przeznaczonych na jednego ucznia w 2024 roku.

W nadchodzącym roku szkolnym 2024/2025 wsparcie przeznaczone jest na zakup podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów klas 1,4 i 7, a także materiałów ćwiczeniowych dla uczniów pozostałych klas szkoły podstawowej. Pragniemy zaznaczyć, że chcąc zapewnić swojej szkole najdogodniejszy termin dostawy, należy jak najszybciej przesłać wypełnione wnioski do organu prowadzącego.

Cykle Wydawnictwa MAC Edukacja to sprawdzony wybór! Pracujemy dla nauczycieli i uczniów od ponad 30 lat. Z naszą kompleksową ofertą możecie Państwo zapoznać się na stronie internetowej oraz skorzystać z pomocy konsultantów oświatowych, którzy wprowadzą w MACowy świat! Zapraszamy!

Abyście byli Państwo na bieżąco przygotowaliśmy formularze, akty prawne oraz przydatne informacje z MEN.

 


Dlaczego warto zamówić wcześniej?

transport.png

Gwarancja dostawy publikacji do końca sierpnia,

spokojny-początek.png

Spokojny początek roku szkolnego,

bezpłatny-zwrot.png

Bezpłatny zwrot nadwyżki zamówionych publikacji,

możliwość-dosłania.png

Możliwość dosłania brakujących egzemplarzy publikacji.

 

 


Formularz zamówienia - Szkoła podstawowa - r. szk. 2024/25

 

 


Formularz zamówienia - Przedszkole - r. szk. 2023/24


Ogólne warunki sprzedaży

Ogólne warunki sprzedaży publikacji edukacja przedszkolna (3,4,5,6 latki)

Ogólne warunki sprzedaży publikacji - Szkoła podstawowa

 

 


Wybierz dogodny sposób zamówienia: