KLASA 4 - Numer dopuszczenia MiEN - 911/1/2017

KLASA 5 - Numer dopuszczenia MEiN - 911/2/2018

KLASA 6 - Numer dopuszczenia MEiN - 911/3/2019

KLASA 7 - Numer dopuszczenia MEiN - 911/4/2020

KLASA 8 - Numer dopuszczenia MEiN - 911/5/2021

Seria Język polski została stworzona z myślą o tym, by zachęcić uczniów do czytania, zapoznawania się z dziełami kultury, tworzenia wypowiedzi, samodzielnego docierania do wiedzy i świadomego posługiwania się językiem polskim. Przygotowano ją także z myślą, aby zapewnić nauczycielowi komfortowe warunki pracy, dzięki dostarczeniu kompletnego materiału oraz ciekawych pomysłów na lekcje. Ponadto wszystkie zawarte w podręczniku utwory literackie i dzieła kultury posiadają walor nie tylko poznawczy, lecz także wychowawczy.

piotr_zbrog.jpg

 

AUTOR

Piotr Zbróg

Profesor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, autor i współautor publikacji naukowych, podręczników do nauczania języka polskiego w szkole podstawowej: Przygoda z czytaniem i pisaniem, Zapraszam na słówko oraz gimnazjum Przygoda z pisaniem i Przygoda z czytaniem. Twórca artykułów i książek z dziedziny lingwistyki, poradników i słowników; rzeczoznawca MEN ds. programów nauczania i podręczników szkolnych.

Jezyk polski

Zobacz zupełnie nową koncepcję podręczników

E-konferencja

z autorem podręcznika prof. UJK Piotrem Zbrógiem

 

 


ZOBACZ POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ SERIĘ

pols.png

 

Zobacz koncepcję serii

Zachęcamy do przejrzenia materiałów okazowych - fragmentu podrącznika, zeszytu ćwiczeń i poradnika metodycznego dotyczącego wybranego działu. Materiał pochodzi z publikacji dla klasy 5. 

 

 

 

 

 


Chcesz poznać bliżej cykl JĘZYK POLSKI?

Jesteś zainteresowany cyklem JĘZYK POLSKI? Wypełnij formularz i zamów wizytę konsultanta oświatowego MAC.