Generator świadectw na zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Wersja z dn. 13.06.2024r.
 

Generator świadectw v4.11.5 dla klas 1-8 - na zakończenie roku szkolnego 2023/2024


Zachęcamy do korzystania z Generatora Świadectw dla wszystkich klas 1–8,  która zawiera wzory świadectw i arkuszy ocen zgodne z najnowszymi wytycznymi MEN

Pobierz pliki instalacyjne:
a) Pobierz plik instalacyjny setup.exe z platformy WETRANSFER

Pobierz plik


Pytania i odpowiedzi

(wersja aplikacji: v4.11.2)

Dla jakich klas mogę wygenerować świadectwa?

Z pomocą naszej aplikacji sprawnie i szybko stworzysz świadectwa dla uczniów klas 1-8 szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023.

Czy wzory świadectw są aktualne z najnowszymi wytycznymi MEN?

Aplikacja dostępna na stronie https://www.mac.pl/generator-swiadectw posiada wzory zgodne z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Co mam zrobić, gdy zapomniałam/em hasła do Generatora?

Z uwagi na wysoki stopień bezpieczeństwa wpisywanych danych uczniów, nie mamy możliwości odzyskania Państwa hasła. Tylko użytkownik masz do niego dostęp. Jeśli zgubili je Państwo lub zapomnieli, jedyną możliwością na odzyskania dostępu jest użycie Klucza, który generowany jest w momencie instalacji programu na komputerze. UWAGA!  W przypadku gdy zapomną Państwo hasło i nie posiadają Klucza, wtedy nie ma możliwości odzyskania danych zapisanych w programie! W takim wypadku należy odinstalować program i zainstalować ponownie co wygeneruje nowy Klucz dla bazy danych, niestety wszystkie dane będzie wtedy trzeba wprowadzić ponownie.

A jeśli już mam poprzednią wersję Generatora?

Z uwagi na najnowsze wzory świadectw i bezpieczeństwo, prosimy o aktualizację programu i korzystanie zawsze z najnowszych wersji Generatora.

Czy wpisywanie danych uczniów i szkoły do Generatora jest bezpieczne?

Na żadnym etapie działania programu nasza firma ani nikt postronny, poza osobami znającymi hasło, nie ma dostępu do żadnych danych, jakie wprowadzi użytkownik. Baza danych w Generatorze Świadectw zabezpieczona jest symetrycznym szyfrem AES-256 (ta metoda szyfrowania jest stosowana m.in. przez amerykańskie instytucje stojące na straży cyberbezpieczeństwa). Oznacza to, że dane te są bezpieczne i nikt, oprócz Państwa nie ma do nich dostępu. Jako wydawca aplikacji również nie mamy dostępu do danych – dlatego prosimy pamiętać swoje hasło oraz Klucz dostępu i nikomu ich nie udostępniać.

Infolinia do obsługi technicznej tablic i monitorów interaktywnych oraz programów multimedialnych 41 366 56 56

„Generator świadectw i arkuszy ocen dla klas 1–3” jest programem działającym offline i nie korzysta z internetu. Jest on instalowany na docelowym komputerze, na którym nauczyciel ma przygotować świadectwa. Program przechowuje wszystkie dane lokalnie, w zaszyfrowanej formie, i nigdy żadne dane nie są nigdzie wysyłane. Program szyfruje wszystkie dane osobowe uczniów za pomocą algorytmu symetrycznego AES256 z 20-znakowym kluczem szyfrującym. Klucz generowany jest jednorazowo przy instalacji oprogramowania i nie jest nigdzie przesyłany ani nawet zapisywany na docelowym komputerze. Na żadnym etapie działania programu nasza firma ani nikt postronny, poza osobami znającymi hasło, nie ma dostępu do żadnych danych, jakie wprowadzi użytkownik.