Bartosz Chyś nowym liderem społeczności @ktywnych nauczycieli

Dec 3, 2019

Do społeczności @ktywnych nauczycieli wykorzystujących nowe technologie w edukacji dołączył Bartosz Chyś, nominowany do tytułu Nauczyciel Roku 2019, aktywny eTwinner, członek grupy Superbelfrzy RP, posiadający tytuł Microsoft Innovative Educator Expert w roku szkolnym 2019/2020.

 

 

 @ktywni to program dla nauczycieli wykorzystujących lub planujących wykorzystywać nowe technologie w edukacji, na zajęciach – w szkole i w przedszkolu, poszukujących inspiracji, porad, warsztatów i innych nauczycieli odkrywających nowe technologie.

Społeczność skupia nauczycieli z różnych etapów edukacji. Swoim doświadczeniem i poradami dzielą się z nauczycielami również tacy liderzy programu @ktywni, jak: dr Anna Michniuk - pedagog, psycholog, wykładowca na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Roman Lorens - ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli oraz Dawid Łasiński, „pozytywnie zakręcony nauczyciel z 12-letnim stażem”, twórca popularnej postaci Pan Belfer. Teraz dołącza do nich Bartosz Chyś - nauczyciel mianowany informatyki, oligofrenopedagog. Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej. Łączy w swojej pracy cyfrowe i analogowe pomysły na aktywizację uczniów. Twórca bloga edukacyjnego „Digitalni i kreatywni” oraz grupy „Digitalni i kreatywni-nauczyciele z pasją”. Pomysłodawca „Hackatonów online-dzielimy się pomysłami oraz Uniwersytetu w Chmurze”. – Cieszę się, że mogę dołączyć do społeczności @ktywnych nauczycieli, z którą będę dzielił się wiedzą między innymi z zakresu grywalizacji i gamifikacji, gier terenowych, a także projektowania design thinking. Pasjonuję się rozwiązaniami TIK i ciekawych tematów zapewniam nie zabraknie! – zapowiada Bartosz Chyś, nowy lider @ktywnych.

I ty możesz dołączyć do @ktywnych – korzystaj z bonusów, spotkań i inspiracji
Jeśli jesteś nauczycielem, który @ktywnie wykorzystuje nowe technologie na zajęciach lub chce czerpać z doświadczeń innych, dołącz do rosnącej społeczności @ktywni! W ramach grupy nauczyciele dzielą się swoimi materiałami i wymieniają opiniami, korzystają z nowości
i uczestniczą w spotkaniach. Grupa MAC, organizator programu, udostępnia bezpłatnie do testów nauczycielom urządzenia z zakresu TIK, zanim trafią one do powszechnego użytku. Dzięki temu @ktywni są na czasie z nowinkami technologicznymi w edukacji. Dodatkowo uczestnicy programu otrzymują specjalne certyfikaty dotyczące nauczania z wykorzystaniem narzędzi TIK.
O programie @ktywni
Twórcą programu @aktywni jest czołowy polski wydawca edukacyjny Grupa MAC – www.mac.pl  - który w ramach kompleksowych rozwiązań dla edukacji dostarcza do placówek nie tylko podręczniki i wyposażenie, ale także zaawansowane nowe technologie – roboty do nauki programowania, tablice i monitory interaktywne, drukarki 3D czy atrakcyjne oprogramowanie pełne interaktywnych gotowych zajęć.
Udział nauczycieli w programie jest bezpłatny. Zapraszamy już dzisiaj - www.mac.pl/aktywni
 

• Dołącz do grupy @ktywni na Facebooku


• Zobacz video zapis debaty o nowych technologiach z udziałem ambasador i liderów programu @ktywni