Dr Aleksandra Piotrowska ambasadorem marki MAC

Mar 16, 2016

Uznana psycholog, dr Aleksandra Piotrowska, została ambasadorem marki MAC, należącej do znanego wśród nauczycieli wydawnictwa - Grupy MAC S.A. z Kielc. W ramach współpracy dr Aleksandra Piotrowska, autorytet w swojej dziedzinie, będzie opiniowała m.in. publikacje i wspierała działania wydawnictwa.

Dr Aleksandra Piotrowska doceniła poziom publikacji i zdecydowała się zostać ambasadorką marki MAC, znanej od wielu lat wśród nauczycieli i dyrektorów. Do Grupy MAC S.A. należą takie marki, jak: MAC Edukacja, MAC Technologie i MAC Dydaktyka. Skrót MAC pochodzi od pierwszych liter założycieli firmy: Mariusza, Adama i Czesława.
Nawiązanie strategicznej współpracy to kontynuacja wielu dotychczasowych wspólnych projektów realizowanych przez wydawnictwo wspólnie z psycholog. Dr Aleksandra Piotrowska była wielokrotnie ekspertem video e-konferencji organizowanych dla nauczycieli przez wydawnictwo MAC Edukacja. Odcinki można oglądać na stronie www.mac.pl/e-konferencje

Dr Aleksandra Piotrowska o współpracy z MAC

 

 

- Cieszę się, że mogę zostać ambasadorem tak szanowanego wśród pedagogów wydawnictwa – mówi dr Aleksandra Piotrowska. – Warto wspierać cenne, niezbędne w dzisiejszych czasach rozwiązania adresowane nie tylko do nauczycieli, dyrektorów, ale i rodziców, którzy są coraz bardziej świadomi wagi edukacji najmłodszych. Warto o tym rozmawiać.
- Z radością witamy panią dr Aleksandrę Piotrowską w roli ambasadora marki MAC – mówi Seweryn Kubicki, prezes zarządu Grupy MAC S.A.Wierzę, że dzięki tej współpracy najwięcej skorzystają nauczyciele, którzy otrzymają wiele fachowych porad i wskazówek. Świadczą o tym dotychczasowe pełne entuzjazmu reakcje pedagogów na przygotowane wspólnie z dr Aleksandrą Piotrowską odcinki video e-konferencji.

Dr Aleksandra Piotrowska jest psychologiem dziecięcym o specjalizacji szkolnej, wykładowczynią Uniwersytetu Warszawskiego