E-konferencje rozkwitają na wiosnę

Mar 17, 2017

Rekordowa liczba ponad 12 tysięcy nauczycieli zapisała się na video e-konferencję z Michałem Rusinkiem, byłym asystentem Wisławy Szymborskiej, literaturoznawcą, pisarzem i tłumaczem. Wiosenna ramówka e-konferencji MAC rozpoczęła się w rekordowym gronie nauczycieli poszukujących inspirujących spotkań z ekspertami.

W najbliższych dniach – 21 i 23 marca – zapraszamy na kolejne video spotkania. Udział jest bezpłatny. W dniu premiery można otrzymać imienny certyfikat.

Przypominamy o tym, że wyłącznie w dniu premiery e-konferencji można wygenerować imienny certyfikat uczestnictwa w e-konferencji i zadać pytania ekspertowi w panelu dyskusyjnym pod oknem z filmem.

Zapraszamy do oglądania premierowych wydań, jak i archiwalnych spotkań dostępnych na stronie http://www.mac.pl/e-konferencje !

Dziękujemy za to, że są Państwo z nami.

Zespół MAC E-konferencji

 

 

 

 

 

 

21 marca od godz. 15.00 będzie dostępny dla nauczycieli wychowania przedszkolnego premierowy odcinek poświęcony  nachodzącym zmianom w systemie oświatowym. Wspólnie z naszym ekspertem – Wiesławą Żabą-Żabińską, autorką znanych cykli i przewodników metodycznych – opowiemy o tym, czego nauczyciele mogą spodziewać się w nowym roku szkolnym 2017/18.

23 marca od godz. 15.00 przybliżymy Państwu odświeżoną wersję znanego nauczycielom cyklu "Oto ja", który został dostosowany do aktualnie obowiązującej podstawy programowej. Oś merytoryczną cyklu stanowi edukacja oparta na 12 uniwersalnych wartościach. Ekspertkami e-konferencji są współautorki publikacji - Karina Mucha, Joanna Wosianek i Anna Stalmach-Tkacz.