Grupa MAC Partnerem Roku firmy EPSON

Jun 20, 2022

Grzegorz Molęda – Dyrektor ds. nowych produktów i wsparcia sprzedaży oraz Magdalena Nowak - Kierownik działu marketingu i aktywizacji sprzedaży odebrali z rąk przedstawiciela firmy EPSON Polska nagrodę Partnera Roku 2021. Wyróżnienie przyznawane jest firmom za najlepszą współpracę.

Firma EPSON jest japońskim producentem drukarek, skanerów, projektorów i innych urządzeń oraz akcesoriów związanych drukowaniem i wyświetlaniem obrazów założoną 18 maja 1942 roku. Stale współpracuje z zewnętrznymi przedstawicielami, którzy wspierają działania sprzedażowe, proponując rozwiązania firmy klientom na całym świecie.

Grupa MAC jest jednym z liderów sprzedaży wizualizerów i projektorów, niezbędnych w nowoczesnej szkole XXI wieku. Podczas wydarzenia KICK OFF 2022 na ręce przedstawicieli Grupy MAC została przekazana statuetka Partnera Roku 2021 – Dziękujemy za to wyróżnienie! To dla nas bardzo ważne, że możemy współpracować z najlepszymi, dostarczając szkołom i przedszkolom w całej Polsce sprzęt od firmy EPSON – powiedział Grzegorz Molęda.

- Ogromnym wyróżnikiem Grupy MAC jest rzeczywiste nastawienie na partnerstwo, rozumiane jako wzajemna wymiana kompetencji, wsparcie oraz - to chyba najważniejsze - inspiracja w znajdywaniu nowych, nieszablonowych, a najlepiej spełniających swą rolę rozwiązań celnie trafiających w potrzeby szkół i przedszkoli. – podkreślił Andrzej Bieniek Account Manager – VI firmy Epson.

 

EPSON dostarcza Grupie MAC projektory, drukarki EcoTank, wielofunkcyjne urządzenie biznesowe oraz wizualizery. Najlepszy jakościowo sprzęt doskonale sprawdzi się w każdej placówce, jego utrzymanie jest ekonomiczne i ekologiczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na https://www.mac.pl/multimedia/projektory.