Grupa MAC S.A. dołącza do portalu Rozwiązania dla Edukacji

Oct 5, 2023
tagi: z życia MAC

Z radością informujemy o dołączeniu Grupy MAC S.A do portalu Rozwiązania dla Edukacji, w którym jako Partner strategiczny będziemy dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu nowych technologii w środowisku edukacyjnym.

Portal rozwiazaniadlaedukacji.pl to miejsce w którym pracownicy sektora edukacji znajdą szereg materiałów i aktualności z zakresu wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki właśnie zakończonemu redesignowi strony, nauczyciele oraz uczniowie będą mogli w przejrzysty i intuicyjny sposób pozyskać dodatkową wiedzę, zapisać się na szkolenia czy zapoznać się z branżowymi aktualnościami.

Strona podzielona została na trzy główne kategorie:

o aktualności - zawierają informacje dotyczące wydarzeń i konferencji edukacyjnych,

o oferta - prezentuje rozwiązania Dell Technologies i partnerów dla uczniów i nauczycieli poprzez wirtualny spacer po zaawansowanej technologicznie pracoklasowni przyszłości,

o strefa wiedzy - oferuje możliwości wzięcia udziału w kursach i szkoleniach, informacje o ambasadorach projektu oraz obejrzenie najnowszych odcinków webinarów i podcastów Edu360.

Wszystkich zainteresowanych obszarem EdTech i nowoczesną technologią wykorzystywaną w pracy nauczycieli i uczniów, zapraszamy do zapoznania się z nową stroną rozwiazaniadlaedukacji.pl.