Poradnik wakacyjny Inso – Wakacje to idealny czas na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań w Twoim przedszkolu

Jul 2, 2024

Podczas wakacji, przedszkola oraz żłobki analizują swoje działania podejmowane przez cały rok szkolny i poszukują nowych rozwiązań, które ułatwią im codzienną pracę oraz wpłyną na jej efektywność. To doskonały moment, aby poznać aplikację Inso – system przeznaczony dla przedszkoli i żłobków, który znacząco usprawnia zarządzanie placówkami. Dlaczego wakacje to idealny czas na wdrożenie Inso? Przeczytaj do końca!

Wyróżniki aplikacji Inso

Inso to kompleksowa aplikacja oferująca szereg funkcji, które usprawniają codzienne funkcjonowanie przedszkoli oraz żłobków, wspomagając pracę właściciela, dyrektora oraz pracowników. Aplikacja oferuje również wiele korzyści dla rodziców.

Poznaj wyróżniki, które sprawiają, że Inso jest najczęściej wybieranym systemem na rynku, docenianym przez dyrektorów!

• Menedżer Pedagogiczny: wsparcie dyrektora przedszkola w obowiązkach oraz codziennej pracy, zawiera treści tworzone przez ekspertów, generatory dokumentów zgodnych z przepisami, wzory dokumentów, aktualności z prawa oświatowego.

• Rozbudowany Dziennik Elektroniczny: jest w pełni zgodny z wymogami MEN i gotowy na kontrolę z urzędu, zawiera wbudowane podręczniki dostępnych na rynku wydawnictw, dzięki czemu pozwala automatycznie uzupełnić temat i przebieg zajęć. Umożliwia przeprowadzenie automatycznej kontroli dziennika przez dyrektora.

• Tablica ogłoszeń oraz komunikator: pozwalają uporządkować komunikację z rodzicami oraz pracownikami. Automatyczne rozliczenia: generowanie rachunków dla rodziców z uwzględnieniem poszczególnych składowych oraz możliwość dokonania opłaty online przez rodziców.

• Kontrola dostępu wraz z ewidencją czasu: zapewnienie bezpieczeństwa poprzez monitorowanie wejść i wyjść do/z placówki, możliwość zapisywania czasu pobytu dzieci oraz pracowników.

• Zarządzanie kadrą: ewidencja czasu pracy, grafiki, wnioski urlopowe.

• Elektroniczna rekrutacja dzieci: ułatwienie procesu rekrutacji, dzięki wykorzystaniu elektronicznych formularzy.

Najlepiej oceniana i najczęściej wybierana aplikacja

Inso jest najlepiej ocenianą aplikacją na rynku! Ocena w Google Play oraz App Store wynosi 4,9/5 gwiazdek – to opinie rzeczywistych użytkowników aplikacji. Dodatkowo, Inso jest najczęściej polecanym rozwiązaniem przez dyrektorów przedszkoli i żłobków na grupach branżowych na portalu Facebook. Klienci bardzo często porównują inne rozwiązania i potwierdzają, że Inso to najlepszy wybór ze względu na funkcjonalność, opinie oraz gwarancję bezpieczeństwa i stabilności.

Dlaczego wakacje to idealny czas na wdrożenie aplikacji Inso?

W okresie wakacji zazwyczaj mniej dzieci uczęszcza do przedszkola, a niektóre placówki mają przerwę wakacyjną. To idealna okazja do wprowadzenia nowego systemu bez presji codziennych obowiązków. Co więcej, w wakacje można poświęcić czas na poznanie systemu, przetestowanie jego rozwiązań, wdrożenie oraz dostosowanie do potrzeb własnej placówki. Dzięki temu, Twoje przedszkole będzie w pełni gotowe do efektywnego korzystania z aplikacji już od pierwszych dni nowego roku szkolnego, zapewniając płynne i bezproblemowe funkcjonowanie.

Dodatkowo Inso zapewnia wsparcie dedykowanego opiekuna przez cały proces wdrożenia, a także na późniejszym etapie korzystania z systemu.

Dyrektorze przedszkola, wykorzystaj wakacje, aby przetestować i wdrożyć aplikację Inso w towim przedszkolu!

Bezpłatna prezentacja i 14 dni darmowego dostępu

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną prezentację w formie spotkania online, podczas której doradca Inso przedstawi aplikację oraz opowie, w jaki sposób pomoże ona w funkcjonowaniu placówki.

Dodatkowo, oferujemy 14 dni darmowego dostępu do pełnej wersji aplikacji, aby placówka mogła w pełni poznać rozwiązania systemu dostosowane do panujących w niej zasad.

Rozpocznij nowy rok szkolny z aplikacją Inso

Wakacje to doskonały moment na wdrożenie aplikacji Inso – narzędzia, które przekształci Twoje przedszkole w nowoczesną i efektywnie zarządzaną placówkę.

Skorzystaj z okazji i przygotuj się na nowy rok szkolny z Inso!

mac.pl/inso