Promocja dla nauczycieli pracujących na „Moich ćwiczeniach”!

Sep 9, 2016
tagi: promocje

Do końca października nauczyciele pracujący na co dzień z publikacjami „Moje ćwiczenia” mają okazję skorzystać ze specjalnej promocji. Kupując dwie publikacje uzupełniające serię, trzecią dostaną gratis.

„Domowniczki”, „Sprawdziany na każdy tydzień” i „Co już potrafię” to doskonałe uzupełnienie podstawowych ćwiczeń. Publikacje zawierają wszystko, czego nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej potrzebuje w codziennej pracy.

Domowniczki to zestawy gotowych prac domowych, które sprawdzą zarówno w pracy samodzielnej, jak i z rodzicem. Ćwiczenia są dobrane w taki sposób, by jak najlepiej uzupełniały i utrwalały wiedzę zdobytą w szkole.

Sprawdziany na każdy tydzień zawierają gotowe testy sprawdzające wiedzę, którą dzieci powinny nabyć po zakończeniu pracy z kolejnymi blokami tematycznymi podręcznika MEN.

Na Co już potrafię składają sprawdziany podsumowujące każdy kolejny semestr nauki dziecka. Testy zawierają zadania z poszczególnych obszarów edukacyjnych: polonistycznych, matematycznych i przyrodniczych.

Zapoznaj się z ofertą promocyjną i zamów już dzisiaj