Robot Photon już od 799 PLN - urodzinowa promocja MAC

Mar 19, 2018

W rocznicę wprowadzenia robota Photon do polskiej edukacji, Grupa MAC pierwszy wyłączny dystrybutor robota, zachęca do skorzystania z urodzinowej promocji.

- W trakcie ostatniego roku przemierzyliśmy z Photonem cały kraj. Byliśmy wszędzie tam, gdzie nauczyciele, dyrektorzy i dzieci otworzyli swoje umysły na naukę programowania. Postanowiliśmy uczcić ten czas pełen wrażeń w szczególny sposób i przygotowaliśmy specjalną ofertę Photona, którego teraz można kupić w atrakcyjnej cenie już od 799 zł – mówi Magdalena Nowak z MAC Technologie.

Photon to pierwszy interaktywny robot, który rozwija się razem z dzieckiem, ucząc je programowania. Zadaniem robota jest uczenie dzieci programowania poprzez mieszankę storytellingu i najnowszej technologii. W ofercie Grupy MAC S.A. dostępna jest wzbogacona wersja edukacyjna robota. Jej wyróżnikiem są gotowe scenariusze lekcji dostosowane do najnowszej podstawy programowej MEN, dzięki którym nauczyciel będzie mógł z sukcesem rozpocząć pełną pasji naukę programowania.

 

 

Photon wersja Lite

Cena 1


W skład zestawu wchodzi: robot Photon, komplet scenariuszy w wersji elektronicznej

Numer indeksu: 712969

  Zestaw 1  
  Zestaw 2   Zestaw 3  
 

Photon wersja Standard

Cena 2


W skład zestawu wchodzi: robot Photon, 24 dwustronne fiszki, komplet scenariuszy w wersji drukowanej


Numer indeksu: 880625

 

Photon wersja Premium

Cena 3


W skład zestawu wchodzi: robot Photon, 24 dwustronne fiszki, komplet scenariuszy w wersji drukowanej, 24- elementowa mata piankowa, dostęp do kursu online „Nauka programowania w edukacji wczesnoszkolnej
Numer indeksu: 712970

 
  Zestaw 4   Zestaw 5  
 

Photon wersja Full 7

Cena 4


W skład zestawu wchodzi: robot Photon, 24 dwustronne fiszki, komplet scenariuszy, 24- elementowa mata piankowa, dostęp do kursu online „Nauka programowania w edukacji wczesnoszkolnej”, tablet Lenovo 7”

Numer indeksu: 712971

 

Photon wersja Full 10

Cena 5


W skład zestawu wchodzi: robot Photon, 24 dwustronne fiszki, komplet scenariuszy, 24- elementowa mata piankowa, dostęp do kursu online „Nauka programowania w edukacji wczesnoszkolnej”, tablet Cavion 10”

Numer indeksu: 712972

 

Zobacz więcej o nauce programowania

Zobacz widowiskowe lądowania robota Photon w polskiej szkole zorganizowane przez Grupę MAC: