Supersmyki – odkryj moc przedszkolaka!

Feb 2, 2021

Olo, Pola, Mela i Fifi to bohaterowie najnowszego pakietu do wychowania przedszkolnego Supersmyki wydawnictwa MAC Edukacja, lidera wychowania przedszkolnego w Polsce.

Seria Supersmyki została stworzona w odpowiedzi na potrzeby nauczycieli, którzy poszukują kreatywnych rozwiązań oraz inspiracji do codziennej pracy z przedszkolakami.

Publikacje przeznaczone są dla tych nauczycieli, którzy cenią sobie rzetelne metodyczne wsparcie, a jednocześnie chcą korzystać z własnego doświadczenia i sprawdzonych sposobów uczenia i wychowania. Materiał przygotowany został w duchu pedagogiki twórczości i pedagogiki zabawy.

Atrakcyjna, zróżnicowana szata graficzna, wspólne kręgi tematyczne dla różnych grup wiekowych, temat tygodnia w formie pytania pobudzający ciekawość dzieci – to  podstawowe cechy wyróżniające pakiet Supersmyki.

Kto jest Supersmykiem? W jaki sposób Supersmyki wspierają rozwój emocjonalno-społeczny dziecka? Na te pytania odpowiemy w e-konferencji MAC. Gościem spotkania będą autorki pakietu Supersmyki - panie Alicja Mironiuk i Monika Sobkowiak. Emisja już w czwartek, 11 lutego na ww

 

Nowe pomoce dydaktyczne

Supersmyki to nie jedyna nowość w tegorocznej ofercie wydawnictwa MAC Edukacja dla przedszkoli. Nauczyciele wychowania przedszkolnego mogą wzbogacić zajęcia z przedszkolakami za pomocą takich pomocy dydaktycznych MAC Edukacja, jak:

1.         Zestaw muzyczny „Posłuchamy razem”, a w nim - głośnik oraz książka z kodami QR umożliwiającymi odsłuch słuchowisk dla dzieci

2.         Karty obrazkowe „Nasze historyjki” wykorzystujące metodę storytellingu do pracy i zabawy z dziećmi. Zestaw zawiera m.in. 60 kart obrazkowych o rozmiarze 25x25 cm

3.         Nowy multibook dla przedszkolaków

4.         Klocki „Nemi” do nauki matematyki – to wyjątkowa pomoc dydaktyczna ułatwiająca dzieciom łatwe i szybkie liczenie w pamięci bez konieczności pisania liczb.

Wszelkie materiały o serii Supersmyki, w tym katalogi – oczywiście u konsultantów oświatowych MAC, a także na stronie z katalogami: www.mac.pl/katalogi

Zaproś SUPERSMYKI do swojego przedszkola!

www.supersmyki.pl