Video e-konferencja z dr Aleksandrą Piotrowską

Mar 7, 2016

Jak pracować z dziećmi zdolnymi w przedszkolu, porozmawiamy z dr Aleksandrą Piotrowską, psychologiem dziecięcym o specjalizacji szkolnej.

W edukacji przedszkolnej niezwykle istotne jest doskonalenie form i metod pracy z dzieckiem zdolnym. Na tym etapie odpowiednie działania wychowawcze mogą znacznie wpłynąć na jego dalszy rozwój.

O tym, jak pracować z dziećmi zdolnymi w przedszkolu, porozmawiamy z dr Aleksandrą Piotrowską, psychologiem dziecięcym o specjalizacji szkolnej.

Zapraszamy do udziału! Zarejestruj się i oglądaj nawww.mac.pl/e-konferencje/ekonferencja-dziecko-zdolne

W dniu premiery – 10.03.2016 – nauczyciele uczestniczący w e-konferencji otrzymują imienne certyfikaty i mogą pobrać materiały konferencyjne.

E-konferencja jest bezpłatna.

 

Dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy o specjalizacji szkolnej, wykładowczyni Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego, nawiązała współpracę z firmą MAC, właścicielem takich marek jak: MAC Edukacja, MAC Technologie i MAC Dydaktyka. W ramach współpracy uznana psycholog, autorytet w swojej dziedzinie,  będzie opiniowała m.in. publikacje wydawnictwa. Nawiązanie strategicznej współpracy z psycholog to kontynuacja wielu dotychczasowych wspólnych projektów. Dr Aleksandra Piotrowska była wielokrotnie ekspertem video e-konferencji organizowanych dla nauczycieli przez wydawnictwo MAC Edukacja.