„Wiosna jest kobietą”.

Mar 20, 2019

W co się ubrać, jak dobrać makijaż i zadbać o swoją kondycję? - W czwartek specjalne wydanie e-konferencji wideo pełne porad dla nauczycielek.

Wśród nauczycieli to kobiety wiodą prym. To jeden z najbardziej sfeminizowanych zawodów. O tym, jak zadbać o swój wygląd w pracy nauczycielki, nie tylko w doborze odpowiedniego ubrania, ale też makijażu opowiedzą eksperci wideo e-konferencji MAC:

„Szafa pełna ubrań, a jednak i tak każdego dnia wstajemy rano, otwieramy ją i stwierdzamy: nie mam się w co ubrać. Czy wy również macie taki właśnie dylemat każdego poranka? Szczególnie, gdy tak mało jest czasu, a dużo rzeczy do zrobienia? – pyta Aneta Czaban, prowadząca program. - Jest tylko jeden dzień w życiu kobiety, w którym jak mówią budzi się ona rano i od razu wie, co ma na siebie włożyć – dzień jej ślubu. A w pozostałe dni? Spotkania, praca. Praca zajmuje nam najwięcej czasu każdego dnia. Jak się do niej przygotować o poranku, gdy jest tak mało czasu, a trzeba się szybko ubrać, uczesać, umalować? A dodatkowo jeszcze przez cały dzień zadbać o swoją kondycję fizyczną?” – na te pytania odpowiedzą eksperci wyjątkowego programu wideo „Wiosna jest kobietą”, którego premierowe wydanie zostanie wyemitowane w czwartek, 21 marca, w Pierwszy Dzień Wiosny od godz. 15.00 na stronie mac.pl

Zawód nauczyciela to zawód szczególny, wymagający zarówno wysokiej kultury osobistej, jak i wyjątkowych predyspozycji. Wymaga od nauczycielek dużo poświęcenia, pracy, sprawdzania prac domowych również wieczorem, w domu. Kiedy znaleźć czas dla siebie?

Goście programu podpowiedzą, jak się ubrać do szkoły i przedszkola, na co zwracać uwagę podczas doboru nie tylko ubrania, ale i makijażu oraz jaką stosować dietę i jak zadbać o swoją kondycję fizyczną.

W specjalnym wydaniu wideo e-konferencji MAC zaproszeni przez wydawnictwo specjaliści zaprezentują na przykładzie zaproszonych pań sposób doboru ubrania, makijażu, diety i ćwiczeń:

  • Zasady stylizacji przedstawi Ewelina Rogala, z zawodu marketingowiec dbający o wizerunek marek. Z zamiłowania stylistka przede wszystkim sesji zdjęciowych, ale nie tylko. Miłośniczka mody ulicznej, nieoczywistych połączeń konwencji modowych.
  • O tym, jaki make-up będzie najstosowniejszy w przedszkolu i szkole opowie Wioletta Węgrzyn, finalistka Mistrzostw Polski „Make-up Talent Show”, absolwentka Akademii Makijażu, która specjalizuje się w makijażu ślubnym, wieczorowym i fotograficznym.
  • O tym, jaką stosować dietę i zachować dobrą kondycję fizyczną opowie Wojciech Piwoński, trener personalny o 5-letnim doświadczeniu, dbający nie tylko o dobrą kondycję i wygląd fizyczny swoich klientów, ale przede wszystkim o ich dobre samopoczucie. Propagator zdrowego i rozsądnego stylu życia, aktywności fizycznej i odżywiania.

Prowadząca program Aneta Czaban wspólnie z ekspertami udzieli praktycznych wskazówek, które ułatwią nauczycielkom przebrnąć przez zabiegany dzień. Na program adresowany do wszystkich nauczycielek można zapisać się na stronie:

https://www.mac.pl/e-konferencje/wiosna-jest-kobieta

 

Dostęp do wideo e-konferencji MAC jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować, aby obejrzeć i otrzymać imienny certyfikat udziału.