Wspólnie dla zdrowego posiłku w szkole

Sep 25, 2019

Grupa MAC nawiązała strategiczną współpracę z firmą HENDI, liderem dostawców i producentów dla profesjonalnej gastronomii.

Dzięki współpracy z firmą Hendi, Grupa MAC oferuje szkołom wydajne urządzenia kuchenne, dzięki którym przygotowanie świeżych i zdrowych posiłków dla uczniów będzie zarówno ekonomiczne, jak i łatwiejsze. Zobacz ofertę dostępną m.in. w projekcie rządowym „Posiłek w szkole i w domu” na www.mac.pl/stolowki

Eksperci Grupy MAC już od 30 lat dostarczają do szkół podręczniki i materiały edukacyjne, aranżują przestrzeń edukacyjną, zapewniając odpowiednie wyposażenie a także wprowadzają szkoły w XXI wiek oferując nowoczesne technologie. W odpowiedzi na potrzeby polskiej edukacji Grupa MAC poszerza ofertę.

- Nawiązaliśmy współpracę z firmą MAC, ponieważ jest najważniejszą firmą na rynku dostarczającą treści edukacyjne dla polskich szkół, cieszącą się dużą renomą i zaufaniem wśród placówek oświatowych – mówi Tatiana Miecznik, dyrektor handlowy HENDI. – Połączenie naszego wspólnego doświadczenia będzie najlepszą ofertą, jaką można sobie wyobrazić dla polskich szkół. Nasza oferta składa się ze sprzętów, które posiadają certyfikaty poparte badaniami z renomowanych laboratoriów. Wszystkie nasze urządzenia są trwałe, ekologiczne, energooszczędne, zużywają mało wody oraz są wykonane z materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji.

- Zapraszamy do współpracy szkoły, które otrzymają dofinansowanie z projektu rządowego „Posiłek w szkole i w domu”, jak i te placówki, które z własnych środków planują zmodernizować kuchnie i jadalnie. Doradzimy, zaprojektujemy przestrzeń, dostarczymy sprzęt i go zamontujemy – mówi Magdalena Nowak z działu marketingu Grupy MAC. - Dzięki ogólnopolskiej sieci konsultantów oświatowych jesteśmy blisko każdej placówki, teraz również od kuchni.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

 

Zapraszamy do obejrzenia specjalnej e-konferencji „Szkoła od kuchni”

O tym, jak sprawnie, ekonomicznie i przede wszystkim zdrowo żywić uczniów mówimy w specjalnym wydaniu e-konferencji pt. „Szkoła od kuchni”, przygotowanej przez Grupę MAC, wspólnie z firmą HENDI.

Zapraszamy, będzie nie tylko smacznie, ale i wartościowo.

Podpowiadamy, jak zmodernizować kuchnię w szkole dzięki dofinansowaniu z projektu rządowego „Posiłek w szkole i w domu”, a dzięki temu jak gotować wydajniej, smaczniej i zdrowiej.

Naszym gościem są: dietetyk dr Jolanta Nalewaj-Nowak , mistrz kuchni Kurt Scheller oraz Wiktor Chmurzyński doradca kulinarny.

 

ZAPISZ SIĘ NA E-KONFERENCJĘ

Zapraszamy do współpracy!