Wykorzystaj mądrze subwencję oświatową

Nov 19, 2019

Wymarzona pracownia przedmiotowa i nowoczesny sprzęt multimedialny w szkole? Jeśli Państwa placówka otrzymała dofinansowanie w ramach tegorocznych subwencji MEN, warto mądrze je przeznaczyć na wyposażenie korzystając ze specjalnej oferty – dostępnej tylko w ramach 0,4% rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na 2019 rok.

Nowoczesne technologie na zajęciach? To działa!

Specjalnie dla szkół, które otrzymały środki z rezerwy, przygotowaliśmy urządzenia multimedialne w obniżonych cenach. Zachęcamy do skorzystania z oferty tablic interaktywnych, monitorów interaktywnych, projektorów, laptopów i tabletów. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii na zajęciach angażuje uczniów, sprawia, że chętniej i z radością podchodzą do tablicy.


Zobacz, jak tablica interaktywna, monitory mogą zaangażować uczniów na zajęciach:

 

PRACOWNIE PRZEDMIOTOWE – wykorzystaj mądrze subwencję oświatową

Nauka przez doświadczenia i eksperymenty ma wpływ na rozwój kluczowych kompetencji uczniów. Zadbaj o odpowiednie wyposażenie sali dydaktycznej w sprzęt do nauczania przedmiotów ścisłych.

Przygotowaliśmy szeroką ofertę sal przedmiotowych, które możesz zamówić w ramach 0,4% rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na 2019 rok.

ZAMÓW WIZYTĘ KONSULTANTA I OTRZYMAJ DEDYKOWANĄ OFERTĘ