Zapraszamy na Kongres Zdrowia Psychicznego

May 13, 2021

7 czerwca w Warszawie odbędzie się III Kongres Zdrowia Psychicznego. Z dumą informujemy, że wydawnictwa MAC Edukacja oraz Dwukropek zostały partnerami wydarzenia. Dwa główne tematy kongresu, to reforma psychiatrii dorosłych i reforma psychiatrii dzieci i młodzieży.

Kongres Zdrowia Psychicznego to duże spotkanie osób na rożne sposoby związanych z psychiatrią – ludzi doświadczonych kryzysem psychicznym, ich bliskich, lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów.
Spotkanie odbywa się co dwa lata i ma służyć wymianie informacji, doświadczeń, refleksji, pomysłów, której celem jest dążenie do budowania jak najbardziej przyjaznej, dostępnej i różnorodnej opieki psychiatrycznej i terapeutycznej w Polsce. 


Dla uczestników kongresu przygotowaliśmy specjalny 50% rabat na publikacje książkowe z wydawnictwa Dwukropek, m.in. na książki, które wspaniale opowiadają o uczuciach:

•    seria książeczek „Tosia i Julek” Magdaleny Boćko-Mysiorskiej - https://dwukropek.com.pl/ksiazki/tosia-i-julek-ucza-sie-dzielic-nie-tacy-sami/ 
•    „Uczuciometr inspektora Krokodyla” - https://dwukropek.com.pl/ksiazki/uczuciometr-inspektora-krokodyla/ 
•    seria książek „Moc uczuć” psycholożki Katarzyny Miller - https://dwukropek.com.pl/ksiazki/?kategoria=moc-uczuc-serie-wydawnicze&grupa-wiekowa=&cena=&rodzaj-oprawy= 

Więcej informacji i zapisy na stronie https://kongreszp.org.pl/