Zgrzyciaki na Dzień Dziecka

Sep 25, 2015

Dzień Dziecka w tym roku upłynął pod znakiem Zgrzyciaków, bohaterów e-podręcznika do klas 1-3, przygotowywanego przez Grupę Edukacyjną S.A. na zlecenie Ośrodka Rozwoju Edukacji (MEN).

Ekipa Grupy Edukacyjnej, właściciela tak uznanych marek jak MAC Edukacja i Juka, przygotowała stoisko e-podręcznika na festynie w ogrodach Kancelarii Premiera Rady Ministrów (31.05) oraz podczas finału Mistrzów Kodowania Samsung (01.06). Były to wyjątkowe okazje dla dzieci do zrobienia sobie zdjęć ze Zgrzyciakami. Dodatkowo, podczas festynu w KPRM dzieci i ich opiekunowie mogli otrzymać od razu wydrukowane zdjęcie na pamiątkę. Wśród atrakcji było m.in. wykonywanie ćwiczeń interaktywnych z e-podręcznika, malowanie kolorowanek.

O projekcie:

Grupa Edukacyjna S.A. jest jedynym wydawcą w gronie partnerów merytorycznych e-podręczników, tworzonych na zlecenie ORE. Wydawnictwo przygotowuje materiały interaktywne do klas 1-3, bazując na swoim ponad 25-letnim doświadczeniu w edukacji wczesnoszkolnej. E-podręcznik będzie dostępny w roku szkolnym 2015/16.

Napisz komentarz