INSO – przetestuj nowoczesny dziennik elektroniczny z Grupą MAC!

Feb 16, 2023

Dziennik elektroniczny, rozliczenia, komunikacja i menadżer pedagogiczny – to wszystko w jednym miejscu dzięki kompleksowej aplikacji dla przedszkoli i żłobków INSO. Grupa MAC, od wielu lat dostarcza swoim klientom produkty dopasowane do potrzeb i zgodne z najnowszymi trendami. INSO jest doskonałym tego przykładem. Poznajcie jego zalety!

Nowości techniczne oraz podążanie z duchem czasu to obecnie nierozłączna część edukacji. Wdrażane nowinki technologiczne pozwalają na usprawnianie funkcjonowania przedszkoli i żłobków, jak również umożliwiają zaoszczędzenie czasu zarówno nauczycieli, jak i rodziców.

Dlaczego INSO? - Przeanalizowaliśmy kilka dzienników elektronicznych pod kątem ich możliwości. Wybraliśmy INSO głównie ze względu na: szeroki zakres funkcjonalności, kompleksowość aplikacji, potencjał rozwojowy, dynamikę oraz dopasowanie do potrzeb klientów – mówi  Prezes Grupy MAC S.A. Grzegorz Kowalski.

Komunikacja, rozliczenia, dzienniki elektroniczne, moduł kadr, rekrutacja oraz urządzenie do kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy. Wszystko stworzone zachowując standardy i spełniając oczekiwania placówek w całej Polsce.

Wybór dziennika elektronicznego INSO, argumentuje również Grzegorz Molęda - Dyrektor  ds. Nowych Produktów i Wsparcia Sprzedaży - Cieszymy się, że w naszej ofercie zagości dziennik elektroniczny firmy INSO, która może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami klientów dotyczących funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz niezawodności swojego rozwiązania. Ważnym aspektem doboru Partnera była również możliwość udostępnienia naszym klientom wersji demonstracyjnej, która pozwoli w dogodnym czasie zapoznać się z pełną funkcjonalnością produktu. Firma INSO, jako jedyna na rynku oferuje aż 30- dniowy okres testowania. Co na pewno pomoże dokonać wyboru tego rozwiązania spośród innych na rynku. Warto również podkreślić, że dziennik elektroniczny w pełni może zastąpić tradycyjny dziennik, ponieważ jest on zgodny z wymogami MEiN w zakresie prowadzenia dokumentacji placówki – zaznacza.

Grupa MAC S.A. jest wyłącznym dystrybutorem produktu na rynku polskim. Razem z INSO będziemy mogli, podnosić jakość pracy dyrektorów i nauczycieli, a co za tym idzie zwiększać komfort rodziców dzieci, które uczęszczają do żłobków i przedszkoli. Aplikacja m.in. automatycznie podliczy wszystkie należności za czesne, posiłki czy zajęcia dodatkowe. Ponadto da możliwość wyrażenia opinii na dany temat dzięki dedykowanym ankietom, a to wszystko w zgodzie z wymogami RODO oraz najwyższym standardem bezpieczeństwa danych.

Sprawdź jak działa dziennik elektroniczny INSO https://bit.ly/logowanie_inso