Nowoczesne zarządzanie przedszkolem – dołącz do konferencji INSO z bonusami od MACa!

Sep 16, 2022

Z jakich dotacji może korzystać dyrektor przedszkola? Jako oceniać pracę nauczycieli? Jak dbać o kondycje psychiczną naszych pracowników? To tylko niektóre z tematów, które podejmą eksperci podczas październikowej konferencji Nowoczesny Dyrektor Przedszkola organizowanej przez INSO. Partnerem głównym jest Grupa MAC.

Prelegentami konferencji, która odbędzie się w 1 października w Airport Hotel Okęcie Warszawa są doskonale znani nauczycielom i dyrektorom eksperci związani z Grupą MAC. Są to m.in. Aneta Konefał i Roman Lorens, ale także Monika Sobkowiak czy Aneta Szostak- Szulewska. Specjaliści podejmą tematy dotyczące prowadzenia placówki z uzyskaniem dotacji, awansu zawodowego i roli dyrektora w tym procesie, a także nadzoru pedagogicznego.

Prelegenci i podejmowane tematy to tylko jeden z argumentów pojawienia się na wydarzeniu. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w konferencji?

Uczestnicy konferencji otrzymają nagranie wydarzenia oraz materiały od każdego z prelegentów. Zdobytą wiedzę i materiały można praktycznie wdrożyć w swoich placówkach. W konferencji weźmie udział kilkuset dyrektorów i właścicieli przedszkoli publicznych i niepublicznych. To oni najlepiej rozumieją wyzwania towarzyszące prowadzeniu przedszkoli dlatego to idealna okazja do wymiany zdań.

Konferencja staje się doskonałą platformą zdobycia wiedzy, a także networkingu. A dla naszych klientów mamy dodatkowy bonus! Podczas rejestracji skorzystajcie z promocyjnej ceny 499 PLN!

LINK DO KONFERENCJI

LINK DO BILETU ZA 499 PLN