Skorzystaj z wyjątkowej promocji na serię Owocna edukacja

Sep 11, 2017

Wrzesień to czas obserwacji przedszkolaków i ostatnich wyborów materiałów wspierających ich rozwój. Na dobry początek roku szkolnego przedszkolu przygotowaliśmy promocję na serię Owocna edukacja. Całość oferty została objęta 30% rabatem, a bestsellerowe publikacje rozwijające aktywności matematyczne i polonistyczne można kupić z 50% zniżką.

Zamów jedną z publikacji „Chcę pisać i czytać”, a uzupełniający ją zeszyt „Chcę liczyć” otrzymasz za 1 zł!

Publikacje  z serii Owocna edukacja zostały przygotowane z myślą o dziecku w wieku przedszkolnym, oddzielnie dla każdej grupy wiekowej. Taka struktura pozwala rozwijać ważne kompetencje zgodnie z możliwościami dzieci i stopniowo doskonalić je w kolejnych latach.

Jedną z wielu korzyści płynących z wykorzystania publikacji Owocna edukacja jest efektywne odpowiadanie na potrzeby przedszkolaków i stałe monitorowanie ich postępów w nauce. Materiały zawierają urozmaicone zadania oraz pozwalają odkryć u dzieci pokłady kreatywności i stosowanie nowatorskich rozwiązań. Przygotowane przez ekspertów w swoich dziedzinach, pomagają w krótkim czasie wypracować z dziećmi oczekiwane rezultaty edukacyjne.

  • - Poznaj potrzeby i zainteresowania przedszkolaków
  • - Skorzystaj z promocji i zamów dowolną ilość publikacji w dowolnej konfiguracji
  • - Ucz, rozwijaj, pokazuj.

O szczegóły zapytaj Twojego konsultanta oświatowego.

Promocja trwa do 15 grudnia 2017 r.